THE BEST SIDE OF میز عسلی

The best Side of میز عسلی

The best Side of میز عسلی

Blog Article

تصاویر فتوکال فیلم جنگ جهانی سوم هومن سیدی در جشنواره ونیز

لایک و کامنت یادتون نره تا بتونید بقیه ی پستها رو ببینید

استفاده از طرح های خلاقانه، فرم های فانتزی و هنر های ایرانی در ساخت میز های عسلی نیز می ‌توانند نتیجه خوبی داشته باشد. در این طرح ها از چوب های طبیعی که به صورت لایه هایی ضخیم از کنده درختان بریده شده است، به عنوان رویه میز استفاده می شود. در این حالت شکل کلی درخت با همه گره ها و لایه ها و حلقه های درون آن حفظ می شود.

میزی که در عکس بالا می بینید هم می تواند یک میز جلو مبلی خوب باشد هم می تواند تبدیل به میزهای بغل مبلی یا همان میز عسلی ها شود.

فضای پذیرایی در بسیاری از خانه ها فضایی شلوغ و پر از رنگ های متنوع است، انتخاب این مدل از میز های عسلی می ‌تواند فضا را ملایم ‌تر و خلوت تر نشان دهد. از این مدل بیشتر در سبک های مدرن و مینیمال استفاده می شود. قرار دادن گلدان های گل کوچک و یا مجسمه های کوچک و ساده بر روی آنها میز عسلی را به یک عنصر دکوراتیو عالی تبدیل می کند.

لایک و کامنت یادتون نره تا بتونید بقیه ی پستها رو ببینید

#نوشهر #چالوس #مبل #مبل_مدرن #ایزدشهر #نور #رویان #محمودآباد #سرویس_خواب #سرویس_خواب_مدرن #کنسول #میزتلویزیون #میزناهارخوری #صندلی #صندلی چوبی #میز غذاخوری #تخت #میز_جلو_مبلی #جلومبلی #میز_عسلی #عسلی_جلومبلی #ویلا #خانه_دریا #دکوراسیون_داخلی #دکوراسیون #دکوراسیون_منزل

با نصب این میز روی نرده بالکن می توانید به راحتی از یک فضای کوچک بیرونی نهایت استفاده را ببرید.

همچنین این کار با فلز آهن رنگ الکترو استاتیک در رنگ های مختلف قابل ساخت میباشد

ست ۴ تایی ارتفاع هر شیشه ی ادویه ایکیا ۸ سانتی متر و حجم آن ۱۵۰ سی سی می باشد.

مدل دیگری از میز های عسلی، مدل های پایه دار فلزی در ترکیب با متریال های دیگر مانند سنگ یا شیشه است. این میز ها که بیشتر با رنگ طلایی ساخته می‌ شوند توانسته اند ترکیب خوبی را در فضای پذیرایی خلق کنند. این میز ها هم مانند میز های طرح دار می تواند تمرکز بصری بالایی داشته باشد و در هر دو سبک سایت اصلی مدرن و کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرند.

*برای اطلاع و مشاوره از قیمت ها با شماره زیر تماس حاصل نمایید*

این موارد نشان دهنده آن است هر کس می تواند برای انتخاب سایز و اندازه با توجه به نیاز خود دست به کار شود. از همین روش شما هم می توانید که با بررسی گزینه های مختلف بهترین مورد را برای خود انتخاب کنید.

دنیای مددکوراسیون و چیدمانمیز عسلی هایی که مبلمان تان را زیباتر می کنند!

Report this page